Najlepší Silván sveta je zo Slovenska

Ocenenie

Vo francúzskom Štrasburgu sa v minulých dňoch uskutočnili „majstrovstvá sveta“ v odrodách rizling, tramín, rulandské biele a šedé a silvánske zelené - Riesling du Monde, Gewurtztraminer du Monde, Pinot Gris du Monde, Sylvaner du Monde a Pinot Blanc du Monde, súťaž, ktorá sa koná každoročne pod záštitou OIV, Únie enológov Francúzska a Únie somelierov Francúzska.

(čítať viac)


Otvorené pivnice na svätého Urbana

Všetkých Vás srdečne pozývame na návštevu u nás počas Otvorených pivnic na svätého Urbana, aj do našich výrobných priestorov, ktoré sa nachádzajú v Pezinku, Glejovka 10/A. V ponuke budú nové vína, ktoré žnú úspechy na domácich aj svetových výstavách.

(čítať viac)


Štedrá nádielka pokračuje v Lyone

Rok 2014 je pre spoločnosť Víno Matyšák mimoriadne štedrý. Jej vína obdivujú porotcovia vo všetkých kútoch sveta a svoje uznanie dekorujú udelením najvyšších počtov bodov, ktoré sa následne pretransformujú na medailové pozície.

(čítať viac)


Víno Matyšák potvrdzuje svoju dominanciu

V tomto roku celkovo už 22 cenných kovov zo zahraničných súťaží. Je začiatok apríla a doterajšia bilancia jednej z najúspešnejších vinárskych spoločností na Slovensku – Víno Matyšák – má opäť skvelú správu pre všetkých vinárskych fajšmekrov.

(čítať viac)

hotelmatysak.sk
restauraciamatysak.sk

NAJ.sk