Najlepší Silván sveta je zo Slovenska

Ocenenie

Vo francúzskom Štrasburgu sa v minulých dňoch uskutočnili „majstrovstvá sveta“ v odrodách rizling, tramín, rulandské biele a šedé a silvánske zelené - Riesling du Monde, Gewurtztraminer du Monde, Pinot Gris du Monde, Sylvaner du Monde a Pinot Blanc du Monde, súťaž, ktorá sa koná každoročne pod záštitou OIV, Únie enológov Francúzska a Únie somelierov Francúzska.

(čítať viac)


Ružové víno najviac vynikne v ženskej ruke

Ružové víno sa teší všade vo svete veľkej obľube. Po opatrných začiatkoch prežíva v posledných rokoch svoj rozmach aj u nás a to až v takých rozmeroch, že sa rosé stáva z roka na rok výraznejším fenoménom a čoraz častejšie predstavujú tieto vína cieľ a nie vedľajší produkt.

(čítať viac)


Matyšák pokračuje v medailovej žatve

Súčasní spotrebitelia sú zaneprázdnení, ale nároční. Ich kritériami pre nákupné rozhodnutie sú výnimočnosť, kvalita, dôveryhodnosť a odlišnosť. Toto všetko a ešte aj vysokú prestíž, dodávajú vínam od spoločnosti Víno Matyšák, s.r.o. aj ocenenia z domácich a zahraničných súťaží.

(čítať viac)


Matyšák vyzdvihol slovenské odrody aj v Bruseli

21. ročník jednej z nasledovanejších súťaží na svete Concours Mondial de Bruxelles, prináša spoločnosti Víno Matyšák ďalšie tri medaily.

(čítať viac)

hotelmatysak.sk
restauraciamatysak.sk

NAJ.sk