Vráti vám silu

Kúpiť v e-shope

Vráti vám silu

Kúpiť v e-shope

Na zdravie

Hroznová šťava je najušľachtilejší ovocný nápoj v jeho čistej prirodzenej podobe. Na jeho výrobu sme použili ručne zbierané hrozno z muštových odrôd najvyššej kvality a zrelosti. Šťavu si môžete vychutnať v dvoch klasických verziách, a to v červenej alebo bielej. Samozrejme, neobsahuje alkohol.

Nalejme si čistej šťavy

Je to 100 % čistá hroznová šťava bez akýchkoľvek prísad, konzervovaná šetrnou pasterizáciou. Obsahuje telu prospešné látky, antioxidanty, minerály, vitamíny (najmä P, E, A, C, B), enzýmy, bielkoviny, hroznový cukor a mnoho ďalších. Obľubujú ju športovci, tehotné aj dojčiace ženy a všetci, ktorí potrebujú prirodzený zdroj energie.

Energia na každý deň

Pohár hroznovej šťavy každý deň vám vhodne doplní potrebnú energiu a nutričné látky počas náročných dní. Obsahuje hroznový cukor, ktorý postupne uvoľňuje energiu, takže vám umožňuje využívať ju dlhší čas, a tak pomáha dlhšie udržať pozornosť, zvyšuje fyzickú a psychickú aktivitu a zabraňuje premene nadbytočnej energie na telesný tuk.

Energia na každý deň

Vhodná pre dojčiace ženy

„Dojčenie významne ovplyvňuje zdravie dieťaťa aj matky. Primeraný príjem tekutín u dojčiacej ženy je pre tvorbu mlieka dôležitý. Najmä tesne po pôrode môže tvorbu materského mlieka podporiť aj prírodná hroznová šťava, ktorá poskytne dojčiacej mamičke nielen tekutiny, ale aj ľahko využiteľný zdroj energie v podobe hroznového cukru.“

doc. MUDr. Darina Chovancová, CSc.
prednostka Novorodeneckej kliniky M. Rusnáka LF SZU a UNB

Vhodná pre dojčiace ženy
Víno Matyšák © 2024
powered by dotcom.sk

Víno Matyšák, s.r.o.
Holubyho 85,
902 01 Pezinok
Slovenská Republika

+421 33 641 35 43
office@vinomatysak.sk

Matyšák

Mám viac ako
18 rokov