Otvorili sme unikátnu predajňu v Eurovea 2

Máj 2023

Všetkých milovníkov vína určite potešíme správou, že od 25. 5. 2023 môžu navštíviť vlajkovú loď našich predajní v rozšírenej časti teraz už najväčšieho obchodného centra na Slovensku – EUROVEA. Pre celé vinárstvo Matyšák a náš koncept bottle shopov pod názvom Matyšák Shop je to krásny posun opäť o krok ďalej.  

Tí, ktorí milujete víno, viete, že komplexný svet vína sa skladá z maličkostí, drobných nuáns vo farbe, vôni, chuti vína, že záleží, do akého pohára si víno nalejete, s kým ho pijete, akú má to miesto atmosféru. Všetky tieto vnemy ovplyvňujú zážitok z pitia vína a v našom vinárstve to dobre vieme. Koncept Matyšák Shopov je preto premyslený do detailov a poskytuje naozaj výnimočnú nákupnú skúsenosť.

Chcete víno k vášmu obľúbenému jedlu či dezertu alebo pohostiť vzácnu návštevu zo zahraničia? Nie je problém. Spracovávame vyše 30 odrôd, najviac spomedzi všetkých slovenských vinárstiev. Široký sortiment prestížneho vína z prémiových línií, ktoré v supermarketoch nenájdete, dopĺňajú vlastné vínne produkty, rôzne destiláty z celého sveta a lahodné delikatesy od remeselných výrobcov.

Našim novým konceptom a rozšírenou ponukou sa snažíme prilákať nielen vinárov, ktorí si radi doprajú aj niečo lepšie ako bežne nájdu v supermarketoch, ale aj fajnšmekrov, ktorí radi objavujú nové chute rôznych destilátov“, vysvetľuje šéf maloobchodu Patrik Ernst. “Chceme jednoducho zákazníkovi ponúknuť komplexný servis pokiaľ sa jedná o výber kvalitných alko nápojov a pochutín na príjemný večer, či slávnostnú udalosť“, dodáva Ernst.

Kvalita zo slovenských vinohradov a ručne zbierané hrozno

Peter Matyšák počas rokov nadviazal spoluprácu s viacerými šikovnými pestovateľmi, z ktorých sa neskôr stali jeho dvorní vinohradníci a dodávatelia, ba i priatelia. Máme k dispozícii prvotriedne hrozno z dvoch vinohradníckych oblastí – Malokarpatskej a Južnoslovenskej, čo sa prejavuje aj v rôznorodosti vín a môžeme sa tak sústrediť výlučne na výrobu vína. Vo vinárstve si veľmi zakladáme na dobrých vzťahoch s pestovateľmi. Každý rok od nich odoberieme celú úrodu a na oplátku pestovatelia riešia obnovu vinohradov a výber vhodných odrôd na základe našich požiadaviek. Win-win.

Chutí aj samotným Francúzom

Poctou pre vinárstvo Matyšák ale i pre slovenské vinohradníctvo sú každoročné medaily z najrešpektovanejších svetových súťaží ako napr. v Paríži (Vinalies Internationales) či Madride (Bacchus). Náš sekt získal pred dvoma rokmi v Paríži pre Slovensko dokonca historické zlato. Nezabúdame však ani na slovenské ocenenia – v Národnom salóne vín SR patrí každoročne medzi rekordérov. Najnovšie získal náš Sekt vyrábaný tradičnou metódou ocenenie Šampión Národného salónu vín SR 2023. Úspech sa nerodil ľahko, ale roky skúseností, skvelý tím pod vedením hlavného enológa a výrobného riaditeľa Jara Žáka a vytrvalá poctivá práca sa ukazujú ako kľúčové.

Či milujete víno alebo skôr niečo iné, určite si prídete na svoje. Krásne dizajnové prvky, príjemná atmosféra, priateľský školený personál a široký sortiment sú zárukou toho, že Matyšák shop, obzvlášť ten v novej časti Eurovea 2, vás určite nesklame.

Pozývame vás na návštevu

Pozývame vás na návštevu novootvorenej predajne dňa 25. 5. 2023. Naša predajňa sa nachádza na prízemí, vstup z hlavného vchodu časti Eurovea 2.
25. a 26. 5. 2023 v poobedných hodinách bude prebiehať aj degustácia nového ročníka Matyšák vín pod vedením Head someliéra Erika Dorušinca. Okrem toho vás do 28. 5. 2023 za nákup nad 30 € odmeníme fľašou nášho Prestige vína. Tešíme sa na vás!

Otvorili sme unikátnu predajňu v Eurovea 2
Víno Matyšák © 2024
powered by dotcom.sk

Víno Matyšák, s.r.o.
Holubyho 85,
902 01 Pezinok
Slovenská Republika

+421 33 641 35 43
office@vinomatysak.sk

Matyšák

Mám viac ako
18 rokov