Nové ročníky 2019 v predaji

Máj 2020

Ak sa aj vy riadite heslom, že život je príliš krátky na to, aby sme pili priemerné víno, máte možnosť si objednať kvalitné vína z línie Prestige priamo domov. A prečo nevyskúšať tie z nového ročníka 2019, ktorý je celkovo jeden z najlepších za poslednú dekádu?

Všetci vieme, že na to, aby ste urobili kvalitné víno, musíte byť nielen dobrý vinár, ale musíte mať bezpochyby aj kvalitnú surovinu. Naše vinárstvo spracováva špičkové hrozno z Malokarpatskej a Južnoslovenskej vinohradníckej oblasti od našich dvorných majstrov vinohradníkov už roky. Dostatočné množstvo zrážok bez krupobitia, minimum chorôb a krásna dlhá jeseň sa minulý rok postarali o nadpriemernú kvalitu hrozna. “Problémy boli jedine s lesnou zverou, ktorá v niektorých oblastiach značne preriedila úrodu. Napríklad z nášho Silvánu pod lesom nad pezinskou Grinavou nezostalo prakticky nič”, konštatuje Jaro Žák, hlavný enológ a výrobný riaditeľ vinárstva Matyšák. “Minulý rok naozaj hroznu prial, vína sú pekné, harmonické, so skoro optimálnym pomerom cukrov a kyselín, obzvlášť biele sú veľmi vydarené, čoho dôkazom sú napríklad zlaté Veltlínske zelené z Madridu alebo Chardonnay, ktoré nám v prestížnej francúzskej súťaži zaradili medzi top 10 Chardonnay sveta.”

K slnečnému letnému počasiu odporúčame podávať správne vychladené až jemne podchladené práve Veltlínske zelené Fresh 2019, ktoré vás okamžite očarí svojou iskrivou sviežosťou. Preto dostalo aj prívlastok “Fresh”. Spomínané zlato z Madridu je dôkazom, že chybu určite neurobíte…

Kúpiť

Nové ročníky 2019 v predaji
Víno Matyšák © 2024
powered by dotcom.sk

Víno Matyšák, s.r.o.
Holubyho 85,
902 01 Pezinok
Slovenská Republika

+421 33 641 35 43
office@vinomatysak.sk

Matyšák

Mám viac ako
18 rokov