Malé zmeny robia Veľkú noc

Apríl 2022

Aj vy patríte medzi tie, ktoré šibačom neotvárajú alebo hľadajú útočisko na výlete v prírode? Alebo medzi tých, ktorí by radšej ako vyšibať a pooblievať sesternicu či babku zo zvyku radšej išli na bike alebo sa išli prejsť so psom?

Rôzne prieskumy ukazujú, že Slováci na Veľkú noc postupne upúšťajú od tradícií a skôr tieto náboženské sviatky berú ako dni oddychu a príležitosť sa stretnúť s rodinou. Tento trend je výraznejší hlavne v mestách, kde už príliš nie je v móde robiť obchôdzky a recitovať pri tom staré známe „Šibi-ryby…“. A povedzme si, ženy tiež rady oželejú lámanie korbáčov na svojich zadkoch, ľadovú vodu za krkom či 23-tiu lacnú voňavku vo vlasoch.

Je čas, aby ženy znovu začali mať rady Veľkú noc. A preto vyzývame všetkých mužov, aby ženy zbavili všetkých nepríjemností, na ktoré sa každý rok sťažujú. Zažite Veľkú noc s malou zmenou a potešte ženy niečím, čo naozaj ocenia. Urobte im sviatok, ktorý budú mať naozaj rady a kúpte im radšej dobré vínko!

A aby ste ho mali dostatok, k vášmu nákupu vám pribalíme jedno ako darček. Stačí nakúpiť v našom e-shope aspoň za 50 €, resp. v našich Matyšák shopoch alebo vinotékach za 25 € a fľaša prémiového vína je vaša!

Malé zmeny robia Veľkú noc
Víno Matyšák © 2024
powered by dotcom.sk

Víno Matyšák, s.r.o.
Holubyho 85,
902 01 Pezinok
Slovenská Republika

+421 33 641 35 43
office@vinomatysak.sk

Matyšák

Mám viac ako
18 rokov